Strona główna » O nas
włamek

O nas

Z ogromnej pasji i dużych zasobów magazynowych:) powstał sklep internetowy, który jest kolejnym etapem rozwoju naszej firmy o niepospolitej nazwie Włamywacz, która swój początek miała już w 2006r.


Oto krótka historia o nas:


Od 2006 roku oferujemy usługę awaryjnego otwierania mieszkań i samochodów. Z czasem rozbudowaliśmy ofertę o kodowanie i dorabianie kluczy oraz pilotów. Otworzyliśmy też punkt w centrum Rybnika i dobrze oznakowaliśmy nasze samochody. W związku z tym od tej pory klient może przyjść po pomoc do siedziby firmy lub wezwać pogotowie ślusarskie telefonicznie. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nawet w nocy natychmiast odbieramy telefon i szybko przyjeżdżamy z pomocą.


Spośród innych firm wyróżniają nas doświadczenie i precyzja.


Przez lata pracy zetknęliśmy się z przeróżnymi awariami i wiemy, że potrzeby klientów też są różne, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Za pomocą specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technik awaryjnego otwierania zamków rozwiązujemy każdy problem.

Co więcej, nasz zawód wykonujemy odpowiedzialnie i legalnie dzięki licencji Policji dla pracowników zabezpieczenia technicznego. To dla klienta gwarancja jakości i bezpieczeństwa.


Nasz cel


Naszym zadaniem jest pomoc w kryzysowych sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu, o każdej porze dnia i nocy. W związku z tym:

  • rozwiązujemy problem w czasie dogodnym dla klienta,
  • nie pozwalamy na siebie długo czekać,
  • w przeciwieństwie do ślusarzy amatorów pracujemy profesjonalnie i bezszkodowo,
  • chcemy, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni.

Bezsprzecznie mamy wiedzę i profesjonalne narzędzia, dlatego skorzystanie z naszych usług daje gwarancję braku zniszczeń mogących powstać przy próbie samodzielnego otwarcia zepsutego zamka.


Jak pomagamy?

Jeśli zamek trzeba wymienić lub wkładka w drzwiach nie działa tak, jak powinna, doradzimy, jaki typ zabezpieczenia wybrać, a później fachowo je zamontujemy. Być może problemem jest zepsuta stacyjka w samochodzie? Bez trudu ją zregenerujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy szybko, czysto i bezinwazyjnie, co potwierdzają opinie klientów, którzy już nam zaufali.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami technicznymi w branży ślusarskiej, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi instalację systemu jednego klucza (Master Key) czy Tedee – innowacyjnego zamka do drzwi sterowanego za pomocą smartphone’a.


Nietypowe zlecenie? Nic nas nie zaskoczy

Musimy szczególnie podkreślić, że pomagamy nawet w pozornie nietypowych awariach i sytuacjach…

Podsumowując, robimy wszystko, by realizacja usługi była jak najmniej kłopotliwa dla klienta. Oczywiście zachowujemy dyskrecję. Dbamy także o to, by drzwi samochodowe czy do mieszkania nie zostały uszkodzone. Przede wszystkim działamy profesjonalnie i rzetelnie doradzamy. Niech po nieprzyjemnej sytuacji wymagającej pomocy ślusarza zostanie jedynie numer Włamywacza – profesjonalnego ślusarza – w Państwa telefonie.Chcesz czuć się bezpiecznie? Trafiłeś w dobre miejsce. Fachowość, precyzja i szybkie działanie to słowa określające naszą Włamywaczową rodzinę:)

 

 
 
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu