Strona główna » Najlepsze zamki dla osób starszych
włamek

Najlepsze zamki dla osób starszych

Data dodania: 28-10-2021

Bezsprzecznie zatrzaśnięte mieszkanie to sytuacja, która budzi stres, niemoc i bezradność.Idźmy o krok dalej… oprócz braku możliwości otwarcia mieszkania mamy świadomość, że w środku znajduje się bliska nam osoba w podeszłym wieku. Takie sytuacje to dla nas niestety normalność.Doświadczenie pozwala nam zaapelować do wszystkich opiekujących się ludźmi w starszym wieku, sąsiadów takich osób, rodzin: zamontujcie swoim podopiecznym wewnętrzny system zamykania składający się z zamka, który ma wewnątrz gałkę (motylek) do zamykania mechanizmu.

alt


 

Standardowy zamek osoby starsze bardzo często zamykają, zostawiając klucz w drzwiach. Tym samym uniemożliwiają otwarcie drzwi osobom z zewnątrz. W związku z tym zamiast kupować normalny zamek, zainwestujmy w system, dzięki któremu unikniemy stresów związanych z niepewnością o stan zdrowia naszych najbliższych.


System ten pozwoli na bezpieczne otwarcie zamka w przypadku, gdy naszym bliskim stanie się coś niedobrego.

altInteligentny zamek Tedee


Dobrym rozwiązaniem jest również elektroniczny system Tedee, dzięki któremu otworzymy drzwi za pomocą smartphone’a lub zegarka. W aplikacji będącej częścią systemu Tedee mamy także wgląd do dziennika zdarzeń, który rejestruje otwieranie oraz zamykanie drzwi. W czasie pandemii, gdy kontakt z osobami starszymi powinien być ograniczony, system Tedee to z pewnością dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa.Włamywacz doradzi najlepsze zamki dla osób starszych

 

Firma Włamywacz specjalizuje się we wszystkich formach zabezpieczenia mieszkania czy domu. Ponadto nasi technicy fachowo doradzą odpowiednie rozwiązanie dopasowane do potrzeb klienta. Na naszą korzyść przemawia przede wszystkim ogromne doświadczenie, które procentuje wiedzą, dzięki czemu montowane przez nas systemy zabezpieczeń to dla Państwa najwyższy poziom bezpieczeństwa, kontroli i komfortu.

alt


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu